Wszystkie wpisy, których autorem jest Kasia

Zjazd Sprawozdawczy Hufca

Działając na podstawie Statutu ZHP oraz Ordynacji Wyborczej ZHP, Komenda Hufca ZHP Łowicz zwołuje na dzień 5 grudnia 2017r. Zjazd Sprawozdawczy Hufca.

Obrady Zjazdu rozpoczną się o godz. 17:00 w siedzibie Hufca przy ul. Mostowej 4 w Łowiczu.
Lista instruktorów posiadających czynne prawo wyborcze dostępna jest w zakładce: rozkazy Komendanta Hufca.

24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Już w najbliższą niedzielę 24 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!! 🙂
Zapraszamy na przygotowane specjalnie dla Was koncerty w Klubie Pracownia a w przerwach pomiędzy koncertami na pokazy Zumba Fitness, Zumba Kids, Urbhanize oraz zespołu Furkotki.
Zagrają:

13:00 Mateusz Jagiełło
14:00 Good News Band
15:00 Dzień Zapłaty
16:00 Ohio
17:00 Koniunktura
Dodatkowo w siedzibie PZM na ulicy Nadbzurzańskiej 1 na chętnych będzie czekał przystosowany do nauki jazdy samochód, którym pod okiem instruktora będzie można doskonalić manewry wymagane na egzaminie państwowym. Rozdawane będą również drobne upominki (długopisy, zapachy samochodowe).

Nie może Was zabraknąć 🙂

Wiadomość z ostatniej chwili!
Sylwia Matysek – Drużynowa 69. Gromady Zuchowej „Tęczowi Marzyciele”, dzięki projektowi „Dziadkowie contra wnukowie” znalazła się wśród zwycięzców programu minigrantowego Głównej Kwatery ZHP ‪#‎zmiana‬!
Messengers of Peace (Posłannicy Pokoju) to zapoczątkowana przez Światowy Komitet Skautowy w 2011 roku inicjatywa, która ma na celu wspierać i inspirować młodych ludzi do działania na rzecz społeczności lokalnej. Każde podejmowane przez skautów działanie, niezależenie od jego skali, które wiąże się z poprawą bezpieczeństwa czy pozytywną zmianą warunków bytowych lub zdrowotnych części społeczeństwa, wpisuje się w ideę posłannictwa pokoju.
Gratulujemy!!