Zostań Ambasadorem Jamboree 2023!

Już 18 września o 17:30 w Chorągwi Łódzkiej odbędzie się spotkanie dla instruktorów i wędrowników, których intryguje pomysł organizacji Światowego Jamboree Skautowego w Polsce w 2023 roku. Tym samym zapoczątkowany zostanie w naszym środowisku projekt „Ambasadorzy Jamboree 2023”. Ty też możesz wziąć w tym udział!
Do udziału w projekcie jako Ambasadorzy Jamboree 2023 zapraszamy osoby w wieku 16-25 lat. Osoby w wieku 25+ również znajdą na spotkaniu coś dla siebie i odkryją swoje pole służby przy organizacji Jambo w Polsce. Jeśli interesuje Cię organizacja międzynarodowych imprez skautowych, chciałbyś wziąć udział w przygotowaniach do organizacji Jamboree w Polsce, poznać ludzi z całego świata i przeżyć niezwykłą przygodę – zgłoś się.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *