Święto Chorągwi Łódzkiej ZHP

Przez trzy weekendowe dni zuchy, harcerki i harcerze oraz instruktorzy Chorągwi Łódzkiej ZHP uczestniczyli we wspólnych grach, warsztatach i koncertach zorganizowany specjalnie dla nich. W tym roku Święto odbywało się pod hasłem „Kuźnia sukcesu”. W ten sposób organizatorzy imprezy, z Hufca ZHP Łódź-Polesie, pragnęli podkreślić, jak ważne jest dla przyszłych sukcesów młodego człowieka wszechstronne wychowanie, które oferuje harcerstwo.

W trzydniowym biwaku uczestniczyło ponad 800 członków Chorągwi łódzkiej ZHP, w piątkowych zajęciach dla szkół uczestniczyło pond 500 niezrzeszonych dzieci i młodzieży, zaś w zajęciach otwartych i koncertach – kolejne blisko 500 osób.

Z Hufca Łowicz w Święcie Chorągwi wzięło udział 70 osób.

Na zdjęciu harcerki z 9. Szczepu Drużyn Wiejskich „BLIH”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *