Narodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych

Zolnierze Wykleci

Drodzy Harcerze,

    Dziś bardzo ważne święto. Wspominamy tych, którzy w ciężkich powojennych latach naszej Ojczyzny nie dali omamić się propagandzie odbudowy rzekomo wolnej Polski. Tych, którzy wiedzieli, że ze zdrajcami, donosicielami i mordercami się nie negocjuje, że trzeba ich z Ojczyzny wyrzucić siłą, by kwitła i rozwijała się bez przeszkód. Kiedy trzeba było pracowali i uczyli się dla niej z całych sił, kiedy musieli ginęli dla niej bez wahania. Pamiętajcie, że tylko prawy człowiek potrafi wierzyć wtedy, gdy zwątpili inni. Pamiętajcie, że prawda zawsze zwycięży. Bądźcie jak Oni, bądźcie ziarnem. Dla Polski, dla siebie, dla waszych dzieci i wnuków.

    Cześć i chwała Bohaterom, wieczna hańba zdrajcom!!!

Wasz Komendant
hm. Michał Coral Kordecki HR