Po cichu, ale z fasonem…

W tle XX finału WOŚP i rekordu jaki udało nam się osiągnąć, niemal niezauważenie zaistniała w sieci nowa strona Hufca Łowicz. Jest bardziej funkcjonalna od swojej poprzedniczki i – mamy nadzieję – w sposób nowocześniejszy informuje o życiu naszego środowiska.

Autorem strony jest Druh Arek, który też pełni funkcję jej administratora. Za pomocą specjalnego formularza można zgłaszać mu wszelkie uwagi dotyczące funkcjonowania tego serwisu.

Serwis jest jeszcze w budowie dlatego nie wszystkie podstrony działają. Docelowo pojawią się informacje o każdej drużynie z naszego Hufca oraz funkcjonować będzie rozbudowana galeria. Drużynowi będą mieli swój – zabezpieczony hasłem – dział, gdzie będą informacje niejawne, ważne dokumenty i tego typu techniczne sprawy.

Mamy nadzieję, że nowa strona Hufca ZHP Łowicz, która ruszyła po cichutku 12 stycznia 2012 roku będzie nam wszystkim służyć długo i dobrze.