POZNAJMY SWOJE MIASTO

Projekt „POZNAJMY SWOJE MIASTO” otrzymał dofinansowanie Łowickiego Ośrodka Kultury w pierwszej edycji konkursu „Małe Granty 2012”.

Celem projektu jest przybliżenie uczestnikom historii miasta, dając możliwość odwiedzenia miejsc niecodziennych, interesujących i ważnych dla naszego regionu. Podczas 6-godzinnych zmagań uczestnicy będą rywalizować ze sobą, poruszając się po terenie miasta i wykonując zadania rozmieszczone w miejscach nieznanych lub na co dzień nie odwiedzanych. Część z nich będzie dla uczestników dużym zaskoczeniem. W grze mogą wziąć udział harcerze Hufca ZHP Łowicz, patrole z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych oraz zorganizowane grupy znajomych, niezależnie od wieku.Tegoroczna tematyka zawodów to Łowicz w latach 1918-1945. Całość zakończy się grillem na dziedzińcu ŁOK, po którym nastąpi ogłoszenie zwycięzców i wręczenie nagród.

Aby wziąć udział w zmaganiach należy zgłosić swój zespół na adres psm_lowicz@o2.pl do 4.10.2012r.

Z tego maila dzień przed zawodami zostanie wysłana lokalizacja w której rozpocznie się gra.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *