INSTRUKTORZY

Instruktorzy

Sylwia Kwasek
Instruktorka od 2014 roku

Kamila Urbaniak
Instruktorka od 2017 roku


Katarzyna Rześna
Instruktorka od 2017 roku

Aleksander Rześny
Instruktor od 2013 roku

Kinga Łukawska
Instruktorka od 2021 roku

Nadia Żak
Instruktorka od 2022 roku

Franciszek Rześny
Instruktor od 2022 roku

Marta Zabrzewska
Instruktorka od 2023 roku

Patrycja Rybus
Instruktorka od 2023 roku

Zofia Domańska
Instruktorka od 2023 roku

Kinga Kacprowska
Instruktorka od 2023 roku


Gabriela Borowska
Instruktorka od 2023 roku

Dorota Blus
Instruktorka od 2023 roku

Natalia Bończewska
Instruktorka od 2023 roku

Mateusz Kołaczyński
Instruktor od 2014 roku

Sebastian Woźniak
Instruktor od 2013

Arkadiusz Sztajnert
Instruktor od 2012 roku

Magda Osadowska
Instruktorka od 2011 roku

Katarzyna Mularska
Instruktorka od 2014 roku

Szymon Szaleniec
Podharcmistrz od 2024 roku


Dominika Majer

Podharcmistrzyni od 2023 roku

Piotr Pietrzak
Podharcmistrz od 2023 roku


Agata Blus
Poharcmistrzyni od 2022 roku


Tomasz Fudała
Podharcmistrz od 2018 roku


Agnieszka Zimna
Podharcmistrzyni od 2017 roku


Sylwia Salamądra
Podharcmistrzyni od 2014 roku


Piotr Zakrzewski
Podharcmistrz od 2014 roku


Aleksandra Klimczak
Harcmistrzyni od 2017 roku


Katarzyna Kordecka
Harcmistrzyni od 2009


Jarosław Urbański
Harcmistrz od 2009 roku


Teresa Gajek
Harcmistrzyni od 1988 roku


Danuta Urbańska
Harcmistrzyni od 1975 roku


Jerzy Garczarczyk
Harcmistrz od 1970 roku

Sylwia Kwasek
Instruktorka od 2014 roku

Kamila Urbaniak
Instruktorka od 2017 roku


Katarzyna Rześna
Instruktorka od 2017 roku

Aleksander Rześny
Instruktor od 2013 roku

Kinga Łukawska
Instruktorka od 2021 roku

Nadia Żak
Instruktorka od 2022 roku

Franciszek Rześny
Instruktor od 2022 roku

Marta Zabrzewska
Instruktorka od 2023 roku

Patrycja Rybus
Instruktorka od 2023 roku

Zofia Domańska
Instruktorka od 2023 roku

Kinga Kacprowska
Instruktorka od 2023 roku


Gabriela Borowska
Instruktorka od 2023 roku

Dorota Blus
Instruktorka od 2023 roku

Natalia Bończewska
Instruktorka od 2023 roku

Mateusz Kołaczyński
Instruktor od 2014 roku

Sebastian Woźniak
Instruktor od 2013

Arkadiusz Sztajnert
Instruktor od 2012 roku

Magda Osadowska
Instruktorka od 2011 roku

Katarzyna Mularska
Instruktorka od 2014 roku


Szymon Szaleniec

Podharcmistrz od 2024 roku


Sylwia Salamądra
Podharcmistrzyni od 2014 roku


Piotr Zakrzewski
Podharcmistrz od 2014 roku


Agnieszka Zimna
Podharcmistrzyni od 2017 roku

Tomasz Fudała
Podharcmistrz od 2018 roku


Agata Blus
Podharcmistrzyni od 2022 roku


Dominika Majer

Podharcmistrzyni od 2023 roku

Piotr Pietrzak
Podharcmistrz od 2023 roku


Aleksandra Klimczak
Harcmistrzyni od 2017 roku


Katarzyna Kordecka
Harcmistrzyni od 2009


Jarosław Urbański
Harcmistrz od 2009 roku


Teresa Gajek
Harcmistrzyni od 1988 roku


Danuta Urbańska
Harcmistrzyni od 1975 roku


Jerzy Garczarczyk
Harcmistrz od 1970 roku

Zadanie jest finansowane ze środków otrzymanych z Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Wsparcia Rozwoju Organizacji Harcerskich i Skautowych na lata 2018-2030

Zadanie jest finansowane ze środków otrzymanych z Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Wsparcia Rozwoju Organizacji Harcerskich i Skautowych na lata 2018-2030