Wyprawa Pamięci z okazji 80 rocznicy bitwy pod Monte Cassino 2024
15 maja delegacja wędrowników i instruktorów z naszego hufca wyruszyła na Harcerską Wyprawę Pamięci z okazji 80 rocznicy bitwy pod Monte Cassino 2024.
16 maja harcerze zwiedzali malowniczą Wenecję, a w kolejnych dniach wyprawy zwiedzali klasztor i miasto Cassino, później wzięli udział w uroczystości na cmentarzu. Trzy osoby z naszego patrolu pełniły wartę przy grobie wśród innych harcerzy. Zadanie sfinansowane ze środków Rządowego Programu Wsparcia Organizacji Harcerskich i Skautowych ROHIS.
Czuwaj!
MOGĄ CIĘ TAKŻE ZAINTERESOWAĆ:
2024-05-21T09:04:05+00:00

O autorze:

phm. Szymek Szaleniec jest członkiem Komendy Hufca ZHP Łowicz ds. promocji i wizerunku oraz członkiem Zespołu Komunikacji i Promocji Chorągwi Łódzkiej ZHP.

Zostaw komentarz

Przejdź do góry